Kazetové stropy

Stropné kazety a kazetové stropy

Stropné kazety a kazetové stropy – Originálny spôsob využitia farieb Vášho stropu
Kazetový strop  je optimálnym  spojením ceny a kvality, které uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Sú ideálne do všetkých komerčných i nekomerčných priestorov. Jú vyrobené z veľmi pevnej fólie, ktorá je ľahko umývateľná, neztráca pôvodný vzhľad, sú nehorľavé, majú nízku hmotnosť a sú ľahko vymeniteľné za iné stropné kazety.

Do stropných kaziet možno zabudova akékoľvek svetlo, rovnaké ako do minerálnych stropných kaziet.

 

Kazetový strop – originálny design i úspora energie

Potrebujete vylepšit strop a hľadáte optimálne spojenie ceny a kvality? Prestaňte pátrať, pretože stropné kazety váš problém vyrieši.

Stropné kazety vynikajú predovšetkým jednoduchou údržbou, životnosťou a precíznym spracovaním. Su vyrobené z veľmi pevnej  fólie, ktorá je ľahko omyvatelná, neztráca pôvodný vzhľad, sú nehorľavé, majú nízku hmotnosť a ľahko sa dajú vymeniť za iné kazety.

S designom sa môžete vyhrať, protože sa vyrába v rôznych dekoroch a farbách – bytové či komerčné priestory tak môžete prispôsobiť svojim predstavám . Zaujmete tým priateľov i zákazníkov. 

Kazetový strop ale neponúka iba originálny design, ale i úsporu energie. S využitím stropných kaziet zvýšíte tepelný odpor, takže investiciu, ktoru do inštalacie kazet vložíte, sa vám pri vyúčtování  energie rychle vráti. Chcete sa dozvedieť viac? Obrádte sa na nás.

Stropné kazety sú vhodným doplnkom pri návrhu interiéru s dlhoročnou životnosťou, ich inštaláciou vylepšíte celkový dojem z priestoru a naviac ušetríte.